Naytilus Beauty

partner medik8

Naše služby

Maderoterapia

Omladenie – Vrásky

Problematická pleť

Úprava obočia
a mihalníc

Depilácia

Telové ošetrenie

Maderoterapia

Maderoterapia Tváre s masážou

Maderotherapia tváre je 100% prírodný spôsob, ako kontúrovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku, eliminovať vačky pod očami. Tajomstvo je v špeciálne navrhnutých drevených prvkoch pre maderotherapiu tváre, ktoré stimulujú cirkuláciu a produkciu elastínu a kolagénu v koži, zlepšujú krvný obeh, odstraňujú nežiadúci tuk a tak spevňujú a tonizujú pokožku. Tvarujú tvár a tiež krk. Konečným výsledkom je omladená, svieža a pevnejšia pokožka. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné maderotherapiu tváre opakovať aspoň 6x .
1x až 2x týždenne.

Telové ošetrenie

Povrchové čistenie chrbta

– manuálne hĺbkové čistenie
– ultrazvukové čistenie
– dezinfekcia
– ozónová terapia
– záverečný krém

Problematická pleť

Hĺbkové čistenie pleti

Základným prvkom starostlivosti o pleť je hĺbkové čistenie pleti. Potrebuje ho ako aknózna pleť, tak aj normálna pleť. Vykonáva sa po dôkladnom odlíčení, peelingu a naparení pleti. Po ošetrení je dôležité aplikovať na pleť masku s adstrigentným- sťahujúcim a ukľudňujúcim účinkom. Nezabudneme ani na ozónovú terapiu, sérum a krém.

Hĺbkové čistenie pleti kombinované

Základným prvkom starostlivosti o pleť je hĺbkové čistenie pleti. Potrebuje ho ako aknózna pleť , tak aj normálna pleť. Vykonáva sa po dôkladnom odlíčení, peelingu a naparení pleti. Pre niektoré typy pokožky je dobré kombinovať hĺbkové čistenie pleti s ultrazvukovým prístrojom skin scrubber, ktorý dopomôže k dočisteniu pórov. Po ošetrení je dôležité aplikovať na pleť masku s adstrigentným- sťahujúcim a ukľudňujúcim účinkom. Nezabudneme ani na ozónovu terapiu sérum a krém.

Skin Scrubber

Skin Scrubber alebo ultrazvukový peeling má niekoľko predností, ktoré ocení každý klient. Bezbolestne čistí pokožku hĺbkovo, čím uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie. Skin scrubber tiež pôsobí ako exfoliácia, ktorého cieľom je odstránenie odumretých buniek. Funkcia Image lifting kombinuje ultrazvuk a ionoforézu na vpravovanie účinných látok, čím dochádza k celkovej hydratácii.

Anti Acne + kúra aj so seboroickou dermatitídou

Po povrchovom čistení pleti, vykonávame hydrobraziu, najnovšia technológia na odstránenie odumretej vrstvy kože pomocou špeciálnej hlavice. Naparením a enzymatickou exfoliáciou Superfacial obnovíme pleť. Manuálne hĺbkovo čistíme a následne začíname galvanizovať pleť. Po aplikácii séra, čistého vitamínu A15 pri čom sa dostávame do hlbších vrstiev pokožky, znižujeme tvorbu mazu v podkoží, zbavujeme sa nežiadúcich voľných radikálov. Nezabúdame ani na ozónovú terapiu, stiahnutie, dezinfekciu, ukľudnenie a zjemnenie začervenaností , pri citlivenej pleti chladíme cryo hlavicou.
Aplikujeme ukľudňujúcu masku, na záver sérum a krém.

Diamantová microdermabrázia

Mikrodermabráziou profesionálne liečime rôzne druhy nedokonalostí kože. Táto metóda mechanického peelingu s rôznymi diamantovými hlavicami účinne odstraňuje povrchové vrstvy pokožky a odumreté kožné bunky, súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Napomáha pri odstránení škvŕn a fliačikov po acné. Ošetrenie je potrebné opakovať v 7 – dňových intervaloch aspoň 4 sedenia po sebe.

Omladenie / Vrásky

Facelifting

Ide o rádiofrekvenčný zákrok, ktorý nevyžaduje žiadnu predprípravu. Ide o príjemnú procedúru, ktorá vplyvom prelomovej CP technológie pôsobí na svalstvo tváre, naťahuje tkanivo a aktivuje tvorbu fibroblastov a nového kolagénu. Výsledkom je napnutá, zdravo vyzerajúca pleť kde doplníme ošetrenie aplikovaním liftingovej masky a záverečného liftingového séra. Ošetrenie sa odporúča 4x v týždňových intervaloch podľa stavu pleti a následne pre udržiavanie 1x mesačne.

Rádiomezolift

Ošetrenie pleti Rádiomezolift kombinuje ultrazvukovú dermabráziu, Hydrogen H2+, ultrazvukovú sonoferézu – vpravovanie vitamínov a Facelifting – rádiofrekvenciu. Pôsobením kombinácie týchto terapií dochádza k vypnutiu elastických vlákien, stiahnutiu kolagénu. Procedúru odporúčame opakovať 3-4 krát v týždňových intervaloch, následne udržiavanie raz za mesiac. Ošetrením sa pleť napne, vpravením vitamínov do pokožky bude pleť revitalizovaná. Výsledkom sú jemnejšie vrásky, vypnutá a pevnejšia pokožka. Ošetrenie je vhodné opakovať 1-4x v týždňových intervaloch podľa stavu pleti, a následne pre udržiavanie 1x mesačne.

Anti-Age Lifting

Ošetrenie, po ktorom bude Vaša pleť nádherne vypnutá a oddýchnutá. Kombinácia kolagén, elastín a kyselina hyaluronová, vytvára kokteil dokonalých účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v prípravkoch pri tomto kozmetickom ošetrení. Súčasťou ošetrenia je kavitačný peeling, Hydrogen H2+, cryo, rádiofrekvencia obohatená o manuálnu masáž tvár , krk, dekolt. Tým, že sa dostávame do hlbších vrstiev pokožky je hneď po ošetrení pleť jasnejšia , hladšia, pevnejšia a na prvý pohľad máte viditeľne menej vrások. Odporúčané ošetrenie je minimálne 4x v týždňovom intervale a následne udržiavame po konzultácii.

Omladzujúce platinové ošetrenie pleti

(ošetrenie nie je vhodné pre klientou s klaustrofóbiou, astmou, rosaceou a acne)

Po odlíčení, odmastení, tonizujeme pleť. Následne použijeme fyziologický roztok na čistenie pokožky, zatiaľ čo použitie ampulky v závislosti od jej zloženia bude fungovať na pokožke, napríklad hydratačné, okysličujúco- regeneračné. Prejdeme pleť podtlakovou hlavicou vákuum a následne hlavicou Cold upokojíme pokožku, uzatvoríme aquapory po elektroporácii a po aktívnych zložkách v prípravkoch. Vyhladíme a aktivujeme kolagén v podkoží a prehladíme pleť krátkou masážou.
Sonoforézou aktivujeme platinové sérum a nanesieme platinovú masku, ktorá sa dáva cez celú tvár a oči. Počas aplikácie masky, relaxujete pri masáži hlavy.

Ihlová Mezoterapia

Touto metódou do pokožky aplikujeme kyselinu hyaluronovú, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť, spevňujú pokožku, zjemňujú pigmentáciu a pomáhajú pri problémoch s acne. Kyselina hyaluronová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, ktorá je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá čo spôsobuje stratu elasticity, pevnosti pokožky a vznik vrások. Mezoterapia je unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií.

CENNÍK

Maderoterapia

Maderoterapia tváre

25 €

30 min

6 x

135 €

Maderoterapia tváre s masážou

35 €

50 min

6 x

185 €

Maderoterapia celého tela

40 €

70 min

5 x

175 €

10 x

300 €

Maderoterapia pre pánov: brucho, boky 

25 €

30 min

Úprava obočia a mihalníc

Farbenie obočia

8 €

30 min

Úprava obočia

8 €

20 min

Farbenie mihalníc

8 €

30 min

Laminácia obočia

30 €

45 min

Lash Lifting

30 €

45 min

Depilácia

Horná pera

5 €

10 min

Brada

5 €

10 min

Podpazušie

15 €

20 min

Bikiny

15 €

20 min

Predlaktie

20 €

30 min

Ruky komplet

30 €

40 min

Predkolenie

30 €

40 min

Nohy komplet

40 €

60 min

Telové Ošetrenia

Celotelový peeling -scrub

40 €

40 min

Celotelový peeling -scrub s masážou

60 €

60 min

Povrchové čistenie chrbta

40 €

60 min

Problematická pleť

Hĺbkové čistenie pleti

39 €

60 min

Hĺbkové čistenie pleti kombinované

49 €

90 min

Skin Scrubber

19 €

30 min

Anti Acne plus kúra aj so seboroickou dermatitídou

59 €

90 min

4 x

209 €

Diamantová microdermabrázia : Tvár

29 €

30 min

4 x

99 €

Diamantová microdermabrázia : Tvár, krk, dekolt

39 €

40 min

4 x

139 €

Omladenie – Vrásky

Facellifting: Tvár

39 €

30 min

4 x 

139 €

Facellifting: Tvár, krk, dekolt

49 €

50 min

4 x 

169 €

Rádiomezolift: Tvár

59 €

75 min

4 x 

209 €

Rádiomezolift: Tvár, krk, dekolt

69 €

90 min

4 x 

239 €

 Anti-Age Lifting: Tvár

69 €

 90 min

4 x 

239 €

 Anti-Age Lifting: Tvár, krk, dekolt

79 €

120 min

4 x 

279 €

 Omladzujúce platinové ošetrenie pleti: Tvár

79 €

120 min

4 x 

319 €

Omladzujúce platinové ošetrenie pleti: Tvár, krk, dekolt

89 €

140 min

4 x 

319 €

Ihlová Mezoterapia: Tvár

99 €

40 min

Ihlová Mezoterapia: Tvár, krk, dekolt

139 €

50 min

Ihlová Mezoterapia: Chrbát rúk

89 €

40 min

Ihlová Mezoterapia: s kyselinou hyalurónovou

199 €

60 min

rezervuj si termín online

kontakt

NAYTILUS FIT & BEAUTY STUDIO
Napájadlá 18
040 12 Košice

otváracie hodiny

PONDELOK - PIATOK
06:00 - 21:00
SOBOTA - NEDEĽA
08:00 - 20:00